اجتماعی

پروژه گاز رسانی شمال شهرستان گتوند به بهره برداری رسید

اقدام قابل تحسین در توسعه زیرساخت صنعت شهرستان گتوند با اعتباری بالغ بر ۱۰۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

با پیگیری ها و جلسات متعدد سهراب گیلانی با مدیریت گاز کشور و استان ، همکاری فرماندار و اداره گاز این شهرستان پروژه گازرسانی شمال شهرستان گتوند که از سال ۹۹ آغاز شد پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ با حضور نماینده مردم و دیگر مسئولین به بهره برداری رسید .

پروژه مذکور به طول ۱۸/۳ کیلومتر و اعتباری بالغ بر *۱۵۰ میلیارد* ریال که بعد از مشکلات و سختی های مسیر به سرانجام رسید ، تحولی بزرگ در صنعت شهرستان گتوند میباشد .

کارخانه گچ گتوند ، کارخانه آسفالت شهرداری گتوند ، کارخانه آسفالت اردیبهشت اساس ، و برخی از مرغداری ها در مسیر این پروژه از این نعمت بهره مند شدند و در آینده نزدیک پرورش ماهی خاویاری و چندین مرغداری دیگر از این پروژه بهرمند خواهند شد .

با افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه بخش خصوصی با اطمینان بیشتری در این منطقه سرمایه گذاری میکند .

در این مراسم سهراب گیلانی بیان داشت : برای پیشرفت کشور بخش خصوصی پشتوانه بزرگی می باشد و مسئولین یکپارچه باید از سرمایه گذاران حمایت کنند و از سرمایه گذار شرکت گچ گتوند در جهت سرمایه گذاری در این شهرستان قدردانی کرد .

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس از فرماندار گتوند خواست از پرسنل و کارکنان اداره گاز این شهرستان که در جهت اجرا این پروژه تلاش کردند بصورت ویژه قدردانی کند .

مشخصات فنی پروژه : قُطر لوله ۸ اینج ، قابلیت گاز رسانی به شرکت ها و موسسات فعلی و صنایع احداثی آتی ، طول پروژه ۱۸/۳ کیلومتر

فرماندار و برخی از روسای ادارات این شهرستان در این مراسم حضور داشتند .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا