اجتماعیاخبار

نماینده شوشتر و گتوند: دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را باید به گوش مردم برسانیم و آن ها را امیدوار سازیم

نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه و پیشرفت دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که باید آن ها را به گوش مردم برسانیم.

به گزارش خوزنما؛ سردار گیلانی نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی در آیین کلنگ زنی و افتتاح ۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع از پروژه های دانشکده علوم پزشکی شوشتر با اشاره به تحقق چرخه درمان گفت: در بحث پروژه های بهداشتی و درمانی از دولت، خیرین عزیز، وزارتخانه های مختلف کمک گرفتیم که امروز نیز با استعانت از خداوند متعال شاهد پیشرفت و توسعه بسیاری در حوزه سلامت شهرستان هستیم.

وی ضمن تشکر و قدردانی از رئیس، معاونین، مدیران و کارکنان دانشکده علوم پزشکی شوشتر به جهت زحمات بسیار و نقش موثر آن ها در پیشرفت حوزه سلامت اذعان داشت: هنگامی که در مجموعه ای با این همه گستردگی و پیشرفت، برای جبران عقب ماندگی و ارائه خدمت بهتر و با کیفیت تلاش می شود ما نیز باید در هر مسئولیتی کنارشان باشیم، چرا که تلاش برای سلامت مردم است و اسلام در این زمینه تاکید بسیاری داشته است.

نماینده محترم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای توسعه و پیشرفت حوزه سلامت در سطح شهرستان، پرسنل از جانشان مایه گذاشته اند که واقعا قابل تمجید و ستایش است. لذا این پیشرفت ها و حقیقت ها را باید به گوش مردم برسانیم و آنها را امیدوار کنیم زیرا که اینها دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد و اگر کسی خواسته یا ناخواسته مردم را ناامید سازد مثل آنست که در زمین دشمن عمل کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا