اجتماعیاخبارپزشکیپیوندهاخبر ویژه
موضوعات داغ

مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی عرب حسن افتتاح شد

شوشتر_امروز با حضور مسئولان شهرستانی مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی عرب حسن افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خوزنما؛ صبح امروز با حضور سردار گیلانی نماینده محترم شوشتر و گتوند، دکتر مجتبی کلانتر رئیس دانشکده علوم‌پزشکی، مهندس ملتجی معاون بهداشت، مهندس بااحمدی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشکده، دکتر دهدشتی فرماندار، حجت الاسلام شوشتری نسب امام جمعه موقت شهرستان شوشتر و جمعی از مسئولان مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی عرب حسن افتتاح و به بهره برداری رسید.

مجتبی کلانتر «رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر» در حاشیه این آیین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این مرکز ۵ روستای زیر مجموعه دارد که به بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از مردم محروم منطقه خدمات سلامت ارائه می کند.

وی با اشاره به ساختمان پیشین این مرکز که قدمتی ۳۰ ساله داشت، افزود: بواسطه تلاش ها و پیگیری های سردار گیلانی با وزارت بهداشت و همچنین تفاهم نامه دانشکده علوم پزشکی با استانداری، این مرکز در سال ۹۸ با حضور استاندار وقت کلنگ زنی شد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر بیان کرد: مرکز خدمات جامع سلامت با مساحت ۲هزارمترمربع، زیربنای ۵۵۰ متر و اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال از محل تفاهم نامه دانشکده علوم پزشکی و استانداری به بهره برداری رسید.

سهراب گیلانی «نماینده مردم شوشتر و گتوند» در ادامه افتتاحیه جامع خدمات شهری شهر عرب حسن ، بیان کرد: زیر ساخت های بیمارستانی شهرستان شوشتر نسبت به سال های گذشته تغییر چشم گیری داشته که هدف این است که این زیر ساخت ها را تا ظرفیت یک میلیون نفری در شهرستان افزایش دهیم.

وی با اشاره به اینکه بیمارستان ۲۰۰ تخت خوابی شوشتر ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته خبر داد و گفت: همچنین طی یک نشست با وزیر راه و شهرسازی و رئیس بانک رفاه کارگران مقرر شد ۲۰۰ میلیارد تومان جهت ادامه کار به پروژه ۲۰۰ تخت خوابی شهرستان شوشتر واگذار شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا