اجتماعیاخبارپیوندها

فاز دوم پارک ساحلی گتوند کلنگ زنی شد

فاز دوم پارک ساحلی زنده یاد قیصر امین پور در گتوند کلنگ زنی شد

به گزارش خوزنما، عصر شنبه ۲۸ خرداد، کلنگ احداث فاز دوم پارک ساحلی دکتر قیصر امین پور گتوند از دیگر مصوبات سهراب گیلانی نماینده مردم شریف شهرستان های شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی زده شد.

فاز دوم این پارک در مساحت تقریبی ۴۲۰۰۰ هزار متر مربع وارد فاز اجرایی شد .

فاز اول آن نیز از مصوبات سهراب گیلانی میباشد که همزمان با پارک ساحلی شهدای ترکالکی کلنگ زنی شد و بزودی به بهره برداری خواهد رسید .

لازم بذکر است پارک ساحلی ترکالکی و گتوند از مصوبات مهم گیلانی در حوزه گردشگری میباشد که با پیگیری های وی در خصوص جذب اعتبار و تخصیص زمین در حال احداث و برخی از فازها به اتمام رسیده است .

در ابتدای این مراسم حسین زاده شهردار شهر گتوند ضمن عرض خوشآمدگویی به تشریح جزئیات این پروژه مهم در سطح شهرستان پرداخت .

وی گفت : این پروژه در ۳ فاز اجرایی خواهد شد که فاز اول پروژه با استفاده از منابع داخلی شهرداری و کمک های ویژه نماینده مردم در حال انجام است و به زودی به بهره برداری میرسد و فازهای دوم و سوم این پروژه برای آغاز و اتمام نیازمند کمک های شایان توجه نماینده محترم میباشد .

وی در پایان سخنان خود از سردار گیلانی در خصوص کمک های بزرگی که در بحث تامین اعتبار و سرعت بخشی به پروژه ساحلی گتوند انجام داد تشکر و قدردانی نمود .

همچنین اعضای شورای شهر گتوند نیز با تقدیر از سردار گیلانی اعلام نمودند که جهت فضاسازی ، زیباسازی و توسعه طرح نیازمند کمک و حمایت همه جانبه ایشان مثل همیشه هستند .

سهراب گیلانی با بازدید از محل پروژه بر ایجاد فضاسازی بیشتر تاکید نمود و گفت شهرداری باید از حداکثر ظرفیت فضای موجود استفاده نماید .

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به شهردار و اعضای شورای شهر گتوند پیشنهاد کرد از نقاط زیبا و دیدنی کشور بازدید نمایند و از آنها جهت احداث هرچه بهتر این پروژه الگو برداری کنند .

نماینده مردم در ادامه بیان کرد: این پروژه در حد پارک ساده نباشد و آن را به صورت گردشگری و تفرجگاهی در خور شان مردم حوزه انتخابیه در بیاورند و سعی شهردار و اعضای شورا بر این باشد که از ظرفیت موجود ساحل جهت اشتغالزایی استفاده کنند .

سهراب گیلانی اضافه کرد: در بخش اقتصادی پروژه دقت و تمرکز داشته باشید ، نکات ایمنی پروژه را رعایت کنید و همه جوانب کار را بسنجید .

وی در پایان سخنان خود خطاب به شهرداران حاضر در جلسه بیان کرد: شهرداری ها را به سمت خود کفایی ببرید تا از مشکلاتشان کاسته شود.

در این مراسم سهراب گیلانی نماینده مردم ، فرماندار شهرستان گتوند ، اعضای شورای شهر گتوند و شهردار این شهر ، شهردار ترکالکی ، سرپرست شهرداری صالح شهر ، اعضای دفتر نماینده مردم شریف گتوند و شوشتر و برخی از مسئولین و کارکنان شهرداری حضور داشتند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا