اجتماعیاخبارپیوندهاخبر ویژهفرهنگی هنریورزشی
موضوعات داغ

سرپرست شهرداری شوشتر خبر داد؛ تجلیل از پاکبانان شهرداری شوشتر و شهروندان نمونه

سرپرست شهرداری شوشتر گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست از پاکبانان شهرداری شوشتر و شهروندان نمونه تجلیل شد.

محمد اسفندیاری به خبرنگار خوزنما اظهار کرد: شامگاه شب گذشته به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست آیین تجلیل از پاکبانان شهرداری شوشتر و همچنین شهروندان نمونه توسط شهرداری و شورای شهر شوشتر انجام شد.

وی افزود: در این جشن که به مناسبت هفته محیط زیست برگزارشد، از تعدادی از پاکبانان شهرداری شوشتر، حسین اسلامیان به عنوان شهروند نمونه در حوزه محیط زیست به دلیل بصورت داوطلبانه آبیاری پارک شهید سیفی را بر عهده داشت، مهدی دانشفر شهروند نمونه به دلیل آبیاری پارک جانبازان، شهروند نمونه دیگر برای کاشت ۵۰۰ نخل و نگهداری از آن به مدت ۱۰ سال و یسنا بهداری عضو انجمن طبیعت دوستان سبز و گروه فرهنگی هنری ایران زمین با اهدا لوح سپاس و گل تجلیل شدند.

محمد حسین پور محمدی «رئیس شورای شهر شوشتر» در ادامه افزود: گرامیداشت هفته محیط زیست با حضور پر شور مردم رو به رو شد برنامه های همچون نمایش طنز و ورزشی، مسابقه و همچنین طرح جمع آوری درب های پلاستیکی بطری و ته سیگارهای موجود از محیط انجام و کیسه های خرید پارچه ای به برندگان مسابقه اهدا شد.

پور محمدی در پایان با اشاره به هدف این برنامه بیان کرد: هدف این برنامه اهمیت حفظ محیط زیست برای داشتن محیط زیستی پاک و تاکید بر اهمیت تفکیک زباله ها و بازیافت در داشتن شهری پاک است.

به گزارش خبرنگار خوزنما، این جشن با حضور رئیس شورا و اعضای شورای شهر، سرپرست شهرداری، مدیر پسماند شهرداری شوشتر، انجمن های محیط زیستی، امور بانوان اداره ورزش و جوانان و فعالان اجتماعی برگزار شد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا