اجتماعیاخبارپیوندهاخبر ویژه
موضوعات داغ

 نشست مدیر پسماند شهرداری شوشتر با فعالان زیست محیطی

 نشست مدیر پسماند شهرداری شوشتر با فعالان زیست محیطی برگزار شد

به گزارش خبرنگار خوزنما، در این نشست که با حضور الهام ابراهیم زاده مدیر پسماند شهرداری شوشتر با انجمن های زیست محیطی از جمله انجمن پویندگان آوان محیط زیست، طبیعت دوستان سبز و زیبا، فعالان اجتماعی و نماینده ی روابط عمومی و در صحن علنی شورا برگزار گردید و در خصوص برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت در راستای آموزشهای مدیریت پسماند گفتگو شد.

الهام ابرهیم زاده مدیر پسماند شهرداری شوشتر اظهار کرد: وجود آگاهی در خصوص فرهنگ زیست محیطی امری ضروری است و از اقشار مختلف انتظار داریم که در کنار اداره پسماند شهرداری شوشتر به فرهنگسازی درخصوص مدیریت پسماند مساعدت کنند و ماهم از پیشنهادات به نحو احسن استقبال خواهیم کرد.
وی افزود: وجود المان بطری که چندی پیش اجرایی شد تلنگری جهت فرهنگسازی بود و بازخوردهای فراوانی داشت وچنانچه در این باب بحث آموزش را جدی نگیریم قطعا هر طرح با وجود سرمایه گذاری فراوان با شکست مواجه خواهد شد.
ابراهیم زاده در خصوص اورهال خودروهای حمل زباله گفت: از آذر ماه ۱۴۰۰ طی مکاتبات و تلاش های فروانی که داشتیم توانستیم طرح “اورهال خودروهای حمل زباله”  را در سال جاری آغاز کرده و اکنون این طرح  با جدیت و سرعت در حال انجام است.
همچنین در حاشیه ی این نشست برنامه ریزی های کوتاه مدتی درخصوص گرامیداشت هفته ی محیط صورت پذیرفت.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا