اجتماعیاخبارپیوندهاخبر ویژهسیاسیمذهبی
موضوعات داغ

همزمان با چهل و سومین سالگرد انقلاب اسلامی؛ مردم شوشتر با آرمان های انقلاب تجدید میثاق کردند

همزمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم شوشتر با حضور در مراسم یوم الله ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار خوزنما، امروز جمعه ساعت ۱۱ صبح مردم شوشتر از میدان ۱۷ شهریور تا مسجد جامع این شهر همراه با سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

«سهراب گیلانی» نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خوزنما اظهار کرد: امسال مراسم ۲۲ بهمن همزمان با چهل و سومین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور مردم در راهپیمایی در کشور، استان خوزستان و همچنین شهرستان شوشتر و گتوند بسیار با شکوه برگزار شد.

وی با بیان اینکه مردم با وجود شرایط کرونایی در کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند، افزود: مردم با حضورخود نشان دادند که انقلابی و مدافعان اصلی انقلاب اسلامی و همچنان پیگیرو دستاوردهای انقلاب و پشت سر مقام معظم رهبری و اهداف انقلاب در سال ۵۷ هستند و قویا اهداف ۲۲ بهمن سال ۵۷ را ادامه خوهند داد.

وی در ادامه گفت: مردم با این حضور پر شور آمادگی خود را برای نقش آفرینی در اجرای گام دوم انقلاب اعلام کردند.

«حجت اله دهدشتی» سرپرست فرمانداری شهرستان شوشتر در گفت و گو با خبرنگار خوزنما بیان کرد: حضور مردم در گرامیداشت یاد و خاطره در ۲۲ بهمن یادآور عزت و همبستگی ایران و پاسداشت این جریان، در صیانت از امام و انقلاب و در همان راستا خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه مردم دارالمومنین شوشتر همچون سالهای گذشته با اتحاد و با چنگ زدن به وحدت و آرمان های انقلابی در ۲۲ بهمن شرکت کردند، گفت: با بهره گیری از فرامین مقام معظم رهبری مردم شوشتر با حضور گسترده نشان دادند که همراه انقلاب، امام راحل و رهبری عظیم‌الشان خواهند بود و گرفتار دسیسه‌های دشمن نمی شوند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا