اجتماعیاخبارپیوندهاخبر ویژه
موضوعات داغ

سرپرست فرمانداری شوشتر: نظم ترافیکی و انضباط شهری در شوشتر باید ارتقا یابد

سرپرست فرمانداری شوشتر گفت: نظم ترافیکی و انضباط شهری در شوشتر باید برای رفاه مردم عزیز و همچنین حضور و گردش مسافران خصوصاً در پایان هفته‌ها ارتقا یابد، چرا که این شهر دارای جاذبه‌های بسیار بوده و گردشگر پذیر است.

به گزارش خوزنما، دکتر حجت‌اله دهدشتی روز شنبه در جلسه شورای ترافیک شهرستان شوشتر، اظهار کرد: موضوع مطالعات جابجایی ایستگاه‌های تاکسی شهرهای اطراف از هسته مرکزی شوشتر به منظور کاهش بار ترافیکی باید سریع‌تر و ظرف مدت یک هفته توسط سازمان حمل و نقل انجام شده و ضمن پیشنهاد محل انتقال این ایستگاه‌ها، نتیجه آن به فرمانداری ارسال گردد.

وی افزود: کسب رضایت مردم در خصوص نظم بخشیدن به ایستگاه‌های تاکسی برای ما مهم است و البته در این خصوص باید ساماندهی وضعیت و نه کار سلبی مدنظر باشد.

وی با اشاره به اهمیت نصب دوربین‌های ترافیکی در سطح شهر، بیان کرد: شهرداری برای موضوع نصب دوربین‌های ترافیکی باید مصوبات گذشته در این خصوص را جدی‌تر دنبال کرده و زیرساخت‌های آن را فراهم کند. در این رابطه پیگیری‌هایی برای تامین اعتبار جهت تهیه و نصب دوربین هم در حال انجام است.

سرپرست فرمانداری شوشتر ابراز کرد: برخی موارد مانند رنگ‌آمیزی و نصب علائم برای مشخص بودن سرعت‌کاه‌ها، تقویت روشنایی میدان امام حسین (ع) و موضوع تهیه طرح ترافیکی برای انتهای بلوار کوی نیرو باید با سرعت بیشتری انجام شود چرا که مورد مطالبه مردم است.

دکتر دهدشتی گفت: با توجه به پیش‌رو بودن نوروز و در صورت کاهشی بودن روند شیوع کرونا، احتمالاً با افزایش مسافر و گردشگر نسبت به سال‌های گذشته روبرو خواهیم بود، بنابراین دستگاه‌های مربوطه نسبت به ایمن‌سازی جاده‌های حوزه شهرستان برای جلب آسایش مردم و میهمانان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا