اجتماعیاخبارپیوندهاخبر ویژه
موضوعات داغ

دیدار بانوان فعال نهاد نماینده شوشتر و گتوند با سرپرست جدید فرمانداری شوشتر

جمعی از بانوان فعال و فرهیخته نهاد نماینده شوشتر و گتوند به منظور تبریک و تهنیت و عهده دار شدن سکان فرمانداری شوشتر با دکتر حجت الله دهدشتی دیدار کردند.

حجت الله دهدشتی در جمع بانوان فرهیخته و فعال شوشتر اظهار کرد: شهر دارالمومنین شوشتر بعنوان شهر علما، و فقها و ایمان شناخته شده و این افتخاریست که در این شهرستان خادم و خدمتگزار مردم چه در شهر و چه روستا باشم.

وی پیرامون نمایندگان استان اذعان داشت: در رصدهایی که در خصوص نماینده شوشتر و گتوند انجام داده ام رفع محرومیت یکی از دغدغه های ایشان بوده، همچنین نکته مهم دیگر عدالت اجتماعی است که در فرمایشات وی شنیده ام و در دستور کار خود نیز قرار داده ام.

سرپرست فرمانداری شوشتر عدالت اجتماعی را یکی از مولفه ها و آرمان های اصلی حکومت اسلامی عنوان کرد و گفت: ما هم باید در این مسیر گام برداریم و نقشه عدالت اجتماعی شهرستان را تدوین نماییم. به گونه ای که اگر این مهم تحقق یابد حتما باید سهم زنان هم مورد توجه قرار گیرد.

دکتر دهدشتی به تشکیل حلقه های میانی و کارگروه های تخصصی برای تصمیم سازی مدیران تاکید کرد و یادآور شد: در این حلقه ها شما می توانید تصمیم سازی کنید و با تشکیل کارگروه های تخصصی و شایسته گزینی بر اساس معیارهای گام دوم انقلاب پیشنهادات خود را نیز مطرح و بدین‌گونه به مدیران شهرستان و حتی استان کمک کنید و بنده هم در همه حوزها آمادگی لازم برای همکاری و همراهی دارم.

گفتنی است در این دیدار صمیمانه که با حضور مهندس کجبافی معاون فرماندار و خانم قاسمی مسئول کمیته بانوان فرمانداری شهرستان شوشتر برگزار شد برخی مشکلات و مسائل مربوط به حوزه بانوان مطرح گردید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا