اجتماعیاخبارپیوندهاخبر ویژهسیاسی
موضوعات داغ

تکریم و معارفه فرماندار شوشتر برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه فرماندار شوشتر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خوزنما، «سهراب گیلانی» نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس ضمن تبریک و تجلیل از فرماندار جدید و پیشین شهرستان شوشتر در این نشست اظهار کرد: سند چشم انداز پیشرفت شهرستان شوشتر با اعتباری بالغ بر ۷ هزار میلیارد تومان در ۱۲ حوزه مشخص شده که امید است با کمک فرماندار جدید شهرستان تحقق یابد.

وی بیان کرد: دولت جدید با نگاه به گام دوم انقلاب و تحول آفرینی آغاز شده و هر استاندار و فرمانداری در این دولت باید با نگاه به گام دوم انقلاب آغاز بکار و مسئولیت های خود را پیش ببرد.

وی افزود: در شهرستان شوشتر نیز با وحدت و با رویکرد های جدید دولت و با همکاری فرماندار شهرستان شوشتر به پیش خواهیم برد.

«حجت الله دهدشتی» فرماندار شهرستان شوشتر با بیان اینکه خدمت گذاری به مردم از وصیت شهیدان است، بیان کرد: دولت امسال تحت دولت مردمی و در سایه ی بیانیه ی گام دوم انقلاب است و تلاش میکنم که شهرستان شوشتر را در مسیر تراز جمهوری اسلامی قرار دهم.

وی گفت: در گام تحقق اجتماعی و گام دوم انقلاب در این مسیر به همکاری و ارتباط مسئولان کشور، استان، شهرستان شوشتر و همچنین اقوام بختیاری، عرب و شوشتری نیازمند هستم.

به گزارش خبرنگار خوزنما، در پایان این آئین از حجت الله دهدشتی به عنوان فرماندار جدید شهرستان شوشتر معارفه و از تلاش‌ های حسین پنبه دانه پور فرماندار پیشین تقدیر شد.

در این آئین؛ فرمانده قرارگاه جنوب، مدیرکل سیاسی استانداری، مشاوره استاندار، نماینده مردم شوشتر و گتوند و… حضور داشتند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا