اجتماعیاخبارپیوندهاخبر ویژهفرهنگی هنری

آیین معارفه مدیران و اعضای دپارتمان صلح و سازش شهرستان شوشتر برگزار شد

آیین معارفه مدیران و اعضای دپارتمان جمعیت صلح و سازش شوشتر با حضور دکتر بهمن سهرابی فر رئیس دپارتمان صلح و سازش کشور و هیئت همراه، روحانیون و برخی مسئولان محلی در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خوزنما؛ این آیین عصر روز یکشنبه در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی شهرستان شوشتر برگزار شد در ابتدا  این آیین حاج محمدحسین کجبافی رئیس جمعیت صلح و سازش شهرستان شوشتر و حجت الاسلام و المسلمین عسکر مهدوی کیا رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان شوشتر ضمن خوش آمدگویی سخنرانی کردند.

«سهرابی فر» رئیس دپارتمان صلح و سازش کشور با اشاره به اهداف تشکیل این دپارتمان افزود: دولت برای برخی از مسائل همچون اختلافات خانوادگی، قتل ها، مشکلات روانی و … نیازمند استفاده از ظرفیت و پتانسیل های بزرگان، افراد ریش سفید و صاحب نظران است زیرا که این معضلات و مشکلات در جامعه تبعات و هزینه های سنگینی را هم برای دولت متحمل میشود.

وی افزود: با تشکیل دپارتمان جمعیت صلح و سازش تاکنون توانسته ایم ۱۳۷ پرونده قتل و بیش از ۷۸۰ پرونده ی اختلافات خانوادگی نظیر درگیری بر اثر زمین های کشاورزی، آب و آبیاری و …صلح دهیم.

سهرابی فر در خصوص کمیته های این دپارتمان تصریح کرد: در شهرستان شوشتر و گتوند تعداد ۷ کمیته توسط حاج محمدحسین کجبافی رئیس دپارتمان جمعیت صلح و سازش شهرستان شوشتر تشکیل شده که هر کدام وظایف مخصوص خود را دارند.

شایان ذکر است، در پایان آقایان حاج محمدحسین کجبافی با اعطای احکام بعنوان رئیس جمعیت دپارتمان صلح و سازش شوشتر، گتوند و حومه، حسین سرافرازی بعنوان بازرس دپارتمان، مهندس سیدبهروز حسینی بعنوان مشاور حقوقی، قدرت الله فرجی دبیر و سرکار خانم‌ مریم جلودارپور بعنوان مدیر روابط عمومی دپارتمان جمعیت صلح و سازش شوشتر، گتوند و حومه معرفی شدند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا